Obniż koszty tworzenia contentu przez jego wielokrotne wykorzystanie na różnych kanałach. #beautytip 3

Adam Mucha
2 min
Obniż koszty tworzenia contentu przez jego wielokrotne wykorzystanie na różnych kanałach.

Content kosztuje, szczególnie ten dobry. Jego wytworzenie wiąże się z pracą ludzi wewnątrz firmy albo ze zleceniem go do specjalistów zewnętrznych takich jak my. W powstanie jednego materiału może być zaangażowanych nawet kilka osób o różnych specjalizacjach.

Dlatego we FROGRIOT wierzymy w ideę recyklingu contentu, czyli jego ponownego wykorzystania na różnych kanałach marketingowych. Pozwala to na obniżenie jego kosztu i ułatwia dotarcie do potencjalnych odbiorców nadając mu odpowiedniego kontekstu specyficznego dla kanału w którym umieszczamy materiał.


Przykładowo można stworzyć infografikę obrazującą historię zabiegów wybielania zębów, całość umieścić na blogu, zajawki infografiki pokazywać w postaci postów Facebookowych a co ciekawsze fakty wyciągnąć jako pojedyncze obrazy na Instagramie. Dodatkowo możesz wykorzystać LinkedIn i umieścić tam najbardziej merytoryczną część zachęcając do zapoznania się z całością. Z tej samej infografiki możesz dodatkowo stworzyć video materiał, który umieścisz na Facebooku czy YouTube. Jeżeli baza, czyli sam materiał jest dobry, to możliwości jest naprawdę wiele — warto z nich skorzystać.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!
POROZMAWIAJMY O WSPÓŁPRACY