Podsumowanie roku 2016 we Frogriot

Adam Mucha
obrazek-517

Ani się obejrzeliśmy a upłynął kolejny, trzeci już rok dla agencji FROGRIOT. Ten czas to dużo intensywnej pracy, nauki i wypracowywania schematów dla organizacji pracy w pełni zdalnej agencji jaką jesteśmy, ale po kolei.

Pierwszy kwartał rozpoczynamy od mocnego uderzenia. Liczba projektów, które realizujemy i oddajemy przekracza całkowitą liczbę projektów z całego 2015 roku. Wow!

Wszyscy stają na wysokości zadania, często pracując po godzinach, dostarczamy jak zawsze na czas. W tym okresie wydajemy m.in. stronę promocyjną Orsay with Ania Wendzikowska z okazji 20-lecia tej marki (więcej http://bit.ly/2kN7s0O ). Promowaliśmy nową technologię od Hewlett Packard (więcej http://bit.ly/29vkcUp) oraz daliśmy nową szatę i zintegrowaliśmy kilka mniejszych serwisów marki Hewlett Packard tworząc StrefęHPE (więcej http://bit.ly/2lOKcn9).

W drugim kwartale nie zwalniamy tempa. Ponownie publikujemy wiele projektów (m.in. dla PriceWatersCoopers UK, Health Sector Jobs czy innych naszych partnerów z Wielkiej Brytanii), ale z jednego jesteśmy szczególnie dumni. Platforma mediowa dla marki ORSAY to profesjonalne narzędzie służące całej organizacji do kontaktów z mediami. Jego sercem jest system przeszukiwania i publikacji fotografii produktów i kampanii. Dodatkowo dajemy moduł tworzenia i przesyłania newsletterów dla zdefiniowanych grup odbiorców. To żyje, kopie i do tego jest turbo szybkie -> http://press.orsay.com/pl , czyli tak jak lubię 🙂

1_kwartal

Po dwóch pracowitych kwartałach trzeba się nieco zregenerować i zintegrować.  Dlatego spotykamy się na drugim już Frogcampie, czyli naszym wyjazdowym, kilkudniowym spotkaniu, w trakcie którego zacieśniamy więzy – co jest niezwykle ważne w kontekście zespołu rozproszonego. Ponownie zaszywamy się w uroczej wielkopolskiej wioseczce Jarosławki dumając nad przyszłością internetu 🙂

Trzeci i czwarty kwartał to prace przede wszystkim nad naszym własnym systemem CMS. Istniejące rozwiązania uznaliśmy za niewystarczające dla specyfiki naszych klientów dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie własnego systemu CMS, opartego o uznany framework Symfony. W chwili obecnej trwają już pierwsze wdrożenia, a sam system mogę polecić szczególnie klientom działającym w obszarze B2C, organizującym  konkursy, eventy lub potrzebujących zdefiniowanych landing page’y (więcej informacji – Frogfoot CMS).

2_kwartal

Cały rok kończymy mocnym uderzeniem, witając w gronie naszych klientów firmy ToiToi Polska oraz Credit Agricole. Dla obydwóch klientów premiery zostały przewidziane na początek roku 2017. Jednocześnie przez cały rok wspieramy naszych stałych partnerów z branży finansowej, których serwisy tworzymy i obsługujemy w Polsce, Hiszpanii, Gruzji i na Łotwie.

3_kwartau0142

A co przed nami? Rok 2017 zapowiada się pasjonująco a my jesteśmy na niego gotowi. Rozwijamy własnego CMS’a i staramy się wdrożyć go w jak największej liczbie projektów. Aktywnie poszukujemy klientów zagranicznych, dbając jednocześnie o obsługę klientów stałych. Chcemy rozszerzyć nasze struktury oraz szykujemy małą niespodziankę dla wszystkich pracowników agencji z branży media/marketing. A jeżeli chcesz stworzyć coś z nami to napisz bezpośrednio do mnie na adam@frogriot.com – porozmawiajmy o tym jak możemy ci pomóc.

Adam Mucha

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!
POROZMAWIAJMY O WSPÓŁPRACY