Zorganizuj sesje Q&A w swojej klinice #beautytip #2

Adam Mucha
Sesja Q&A

#beautytip #2
Szukasz sposobu na przedstawienie szerszemu gronu lidera lub osoby z zespołu? Jednym z lepszych pomysłów jest zorganizowanie video sesji pytań i odpowiedzi. W branży beauty firma to przede wszystkie ludzie – specajaliści, lekarze, asystenci – konkretne osoby do których umawiają się i którym ufają klienci. Sesja pytań i odpowiedzi może spełnić conajmniej dwa cele: przedstawić konkretną osobę w pozycji eksperta w swojej dziedzinie oraz zbliżyć tak samego bohatera takiej sesji jak i firmę do Twoich (obecnych i przyszłych) klientów.

Jak to zorganizować?
Wybierz konkretny temat. Zbierz pytania od swoich klientów i fanów w social media, porozmawiaj z zespołem na temat często pojawiających się pytań. Zorganizuj wydarzenie na Facebooku i poinformuj o nim fanów. Samo nagranie można zrealizować niskim nakładem kosztów wystarczy telefon i mikrofon zewnętrzny. Formą nagrania może być transmisja live na facebooku albo nagranie video dodane na kanał Youtube, na Facebook i osadzone na blogu firmowym, jego elementy można też pokazać w Insta Stories. Zatem jednym konkretnym materiałem możemy docierać do fanów poprzez 3-4 różne kanały.
Sprawdź feedback, może w trakcie tranmisji pojawią się nowe pytania, może kolejne wpadną już poprzez messengera czy komentarze. Możesz zrobić sondę i pozwolić fanom wybrać kolejny temat. Być może na koniec transmisji rozlosujesz drobny upominek wśrod oglądających. Albo weźmiesz telefon w dłoń i przejdziesz się po swoim miejscu pracy (przy okazji je pokazując). Opcji na zwiększenie zaangażowania jest wiele, jednak najważniejsze jest dać się poznać a jak dodatkowo pokazywana osoba jest ciepła, sympatyczna i merytoryczna to sukces jest gwarantowany 
Oczywiście zachęcamy do takich działań cyklicznie np. angażując kolejne osoby w zespole.

Adam Mucha

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!
POROZMAWIAJMY O WSPÓŁPRACY